Новини

30 вересня відбувся творчий проект «Дует із зіркою» в м. Торрев‘єха, Аліканте (Іспанія).

Ми дуже вдячні організаторам заходу, а саме ГО «Мистецька Ліга» та чудовій пані Оксані Даніловій за запрошення до участі в проекті та теплий прийом.

В рамках концерту «Сенсоріка» проводила благодійну лотерею для збору коштів на облаштування Дніпровського дитячого будинку Інтернату, де наразі проживають діти із особливим освітніми потребами, серед яких є також діти евакуйовані з окупованих регіонів України.

Разом із Дмитро Коляденко, за що йому особисте тепле «спасибі», розіграли зіркові лоти:

🔅подарункову срібну монету Нацбанку «Ой у лузі червона Калина» від народного артиста Павла Зіброва
🔅футболку з підписом Дмитра Коляденко та набір марок укрпошти з псом Патроном
🔅унікальну «вінілову» платівку та подарунковим "Кобзарем" від Ірини Білик

Наша величезна подяка мерії міста за шикарну залу Auditorio Internacional de Torrevieja, а саме пану меру Едуардо Хорхе Долон Санчес, та координатору культури міста - Мануелю Естебану Морено Віудес, адже питання соціалізації дітей з особливим потребами в Україні та організація допомоги дітям з інвалідністю, є одним із ключових соціальних питань для кожної Европейської держави.

У фойє провели гарний ярмарок, дефіле дівчат у національних костюмах з прикрасами від Портна Наталії, а також спів та гра на Бандурі від неймовірної Оксани Маланяк.

Захід зібрав понад 1000 українців!
Кошти з проведеної лотереї ми найближчим часом надішлемо до Дніпровського Дитячого будинку Інтернату на облаштування майданчика для прогулянок та спорту.

Дякуємо українським зіркам, що працюють на фронті культури Ксанти Ксанти, Влад Ситнік, Михаїл Грицкан, Анна-Марія Опанасюк.