З дня нагоди «Дня захисту дітей» долучилися до проведення майстер класу з виготовлення обʼємної книги, який ініціювала Українська асоціація "Джерело", Барселона Український Центр у Барселоні для дітей з нашого спільного проекту «Особливі украінці.Діти»
Ми вдячні спонсорам за надані матеріали для цих арт класів, а саме співробітникам компанії Merkle, які завітали на захід. Адже саме через арт терапію розвиваємо в дітей дрібну моторику, творчі навички, навички самоконтролю, а також уяву та мислення.
Ми вдячні спонсорам за надані матеріали для цих арт класів, а саме співробітникам компанії Merkle, які завітали на захід. Адже саме через арт терапію розвиваємо в дітей дрібну моторику, творчі навички, навички самоконтролю, а також уяву та мислення.
![](https://static.tildacdn.com/tild3032-3139-4530-a465-393835376132/photo_52179454561501.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6537-3761-4837-a363-666133313863/photo_52041394169211.jpg)