nbsp;Харківським штабом гуманітарної допомоги і нещодавно відвантажили різні продукти харчування для мешканців Харкова та області.
Наразі працівники і волонтери Благодійного фонду Павла Сушка роблять важливу роботу - пакують адресно: рис, какао, консерви, смаколики, дитяче харчування тощо. Спасибі кожному за вашу працю!
А ще ми дійсно вдячні за плідне партнерство Павлу Сушко, який очолює багато добрих справ і втілює в життя неймовірні проекти у цей складний для країни час!
P.S. Друзі, усі залишені заявки на отримання гуманітарної допомоги ми, майже, опрацювали і ретельно зібрали, і вже цього тижня відправимо їх адресатам!
![](https://static.tildacdn.com/tild3863-3430-4137-a265-396332343235/bd9caaeb-1e61-4443-a.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3432-3238-4135-b930-396633313964/d04cd339-3c7a-4174-a.jpg)