А вчора ми особисто приїхали до діток, які живуть, навчаються та проходять реабілітацію у цьому закладі.
Дуже хочеться поділитися з вами своїми емоціями та враженнями від поїздки.
Попри інформаційний шум щодо масштабних ракетних обстрілів усієї території України, дорога в Дніпро була сповнена ентузіазму, позитиву та приємних очікувань) Ми їхали до дітей не з порожніми руками....везли печиво, цукерки, іграшки...та канцелярію (канцелярія з Барселони від пані Марії має невеличку, але дуже цікаву історію...про це ми розповімо вам згодом). Але це не найголовніше, головною метою поїздки було проведення майстер-класу, який має назву "Різдвяна гірлянда на передову" - україно-іспанська гірлянда з янголів від українських дітей для наших хлопців та дівчат, які боронять нашу країну.
Коли ми приїхали до місця призначення, у Дніпрі лунала сирена. Незважаючи на повітряну тривогу, ми були впевнені, що все пройде добре і нам вдасться реалізувати нашу задумку з гірляндами. Наші передчуття нас не підвели, чуйний персонал закладу допоміг нам з організацією майстер-класу і нам таки вдалось поспілкуватися та по взаємодіяти з дітьми в безпечному місці.
Цих янголів уособлюють діти з особливими освітніми потребами, які свято вірять в незламність наших воїнів та швидку перемогу. Кожен янгол вийшов унікальний та по-своєму прекрасний...наповнений кропіткою роботою, стараннями та любов'ю цих дітей...
Безмежно щасливі, що познайомилися з цими дітьми...ми отримали океан позитивних емоцій та величезний заряд енергії...вихованці цього закладу - це світлі, енергійні, радісні та сповнені жаги до життя діти. І це надихає.
Також, хочемо сказати, що ми в захваті від того, як дітки відгукувалися про своїх вихователів та персонал...Щастя знати та бачити, що цими дітками опікуються люди з великим серцем
Дякуємо за гостинність та приємну компанію: Заріна Лєбєдєва, КЗ "ДДБІ" ДОР, Вікторія Легка, Валентина Булгакова , Сергій Геннадійович
![](https://static.tildacdn.com/tild3966-6539-4639-b832-656265356133/317606703_1908993434.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3561-3835-4139-a231-333337373261/316826623_1908993868.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6332-3466-4666-a437-613038323336/317307027_1909004701.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3636-6465-4663-b662-633634326264/316548397_1909003934.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6665-3162-4163-b338-333432386338/317089734_1909004034.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3236-6237-4266-b065-373364386562/316823530_1909004901.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6238-3564-4939-b334-636237363431/317096043_1909004601.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3635-3663-4464-b164-613637336161/317074852_1909005034.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3661-3033-4635-b164-393437393264/317584408_1909005101.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3063-6261-4136-b639-363638316633/317092896_1909005768.jpg)