Вихованці цих БК стали нашими друзями, а віднедавна і партнерами, бо ми разом втілюємо творчі проекти у життя. Для дітей ці будинки культури - це місця творчості та арт-терапії, занять та творчого розвитку.
Ми вдячні Вікторії Бабенко (Начальник відділу освіти, культури, молоді, спорту та національно-патріотичного виховання Дмитрівська громада - офіційна група), Кравченко Вероніці (Директор Будинку культури с.Петрушки), Галина Кутковська (Директор Будинку культури с.Шпитьки), а також Зарина Лебедева (арт-терапевт, психолог-консультант) за співпрацю та теплі слова
А також усім педагогам за час та натхнення, які вони присвячують малечі.
![](https://static.tildacdn.com/tild3232-6639-4334-b133-323838393663/photo1664216164.jpeg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6136-3763-4339-b031-306365646366/photo1664216164_2.jpeg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6134-6664-4335-b131-656530313062/photo1664216164_3.jpeg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3231-3537-4730-b332-386234326430/photo1664216164_4.jpeg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3736-3630-4733-b962-613431623037/photo1664216164_6.jpeg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6165-3632-4939-b232-306139653231/photo1664216164_5.jpeg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6562-6161-4139-a365-656663386662/photo1664216164_8.jpeg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3963-3939-4438-b562-613738646162/photo1664216164_7.jpeg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3266-3732-4634-a630-326534306139/photo1664216164_9.jpeg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6530-3961-4337-b861-616439623130/photo1664216164_10.jpeg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6663-3934-4237-a264-653563326564/photo1664216164_11.jpeg)