Новини

В рамках проєкту "Готуємось до школи разом" відвідали Кривий Ріг

Наша ГО Сенсоріка в рамках проєкту «Готуємось до школи разом» привітала першачків постраждалої школи Кривого рогу, яка попала під обстріл.

До початку навчального року ми запустили проєкт «Готуємось до школи разом!». Ціль проєкту – забезпечити шкільним приладдям українських дітей з інвалідністю; дітей із сімей, вимушено переміщених у межах України внаслідок військової агресії Росії після 24 лютого 2022 року; дітей, які перебувають в прифронтових зонах та дітей із багатодітних сімей, та дітей, які постраждали в результаті обстрілів» 12 серпня в дворі криворізької школи зібралося понад 60 учнів початкових класів із батьками, а також 20 учнів з Глеюватської ОТГ, яких привіз Гурєєв Дмитро, на свято влаштоване ГО «Сенсоріка», за підтримки Партнерів проєкту: ООО ВИВАТ Трейдинг ГО «Кривий Ріг за сімʼю»на чолі Олег Подкопаєв та Асоціація фермерів Криворіжжя, яку очолює Микола Мельник Роздали 80 шкільних наборів до складу яких ввійшли:

ортопедичний рюкзак німецького виробника з екологічних матеріалів
пенал/або настільний органайзер
набір кулькових ручок
клей
пластилін
гуаш

А також книжка видавництва «Глорія» Захід з привітання із початком навчального року перервали вибухи, і всім прийшлося йти в укриття… «На жаль свято зіпсували ці події , але на щастя в школі є укриття де ми змогли перечекати небезпеку» - повідомив Олег Подкопаєв. Додатково роздали дітям солодкі напої, які нам передали із Гощанської селищної ради, Сергій Іванюченко, Martin Ritter, Панчук Микола, Віктор Щербачук.

Сподіваємося, що ці шкільні набори стануть у пригоді за будь якої форми навчання. Бажаємо миру і натхнення! Успіхів у навчанні та переможних досягнень!

Окрема подяка СВОЇ. Кривий Ріг за медіа підтримку, та нашим волонтерам Андрію Вінниченко, Микиті Гаврилюку, Ксенії Васильковій, Риті Барановій, Аліні Горошко.