Новини

Голова організації "Сенсоріка" Олена Казакова відвідала захід присвячений українським жіночим організаціям

Сьогодні я відвідала робочу зустріч на чолі із Марія Євгенія Гай Розел, представницею уряду Іспанії в Каталонії, яка відбулася у Delegacion del Gobierno en La Comunidad autonoma de Catalonia, яка була присвячена українським жіночим організаціям.
Я дякую за запрошення Liudmyla Poliachenko , адже я мала змогу особисто познайомитися із дійсно видатними жінками, які щодня роблять надзвичайно важливу роботу для відновлення гідності українського народу.
На заході була присутня пані генеральний консул республіки Польща - Кароліна Цемка, пан генеральний консул України в Барселона - Артем Воробйов та президенти асоціацій Українська асоціація "Джерело", Барселона, Українська школа ім. Т.Шевченка - Escuela Ucraniana Shevchenko Sonrisas de Ucrania.
Сподіваюся зовсім скоро Громадська організація "Сенсоріка" зможе дізнатися більше про інклюзивну освіту в Каталонії і матиме інформацію стосовно питань освіти дітей з Особливими освітніми потребами на прикладі Іспанії.
Обговорили питання сертифікованих курсів іспанської та каталонської мов, питання можливого працевлаштування українських жінок та освіти дітей з України.
Вкотре ми безмежно дякуємо уряду та мешканцям Королівства за захист, прихисток та допомогу!
Адже в Каталонії наразі перебуває понад 35000 українців!
Іспанія, дякуємо!