Я дякую за запрошення Liudmyla Poliachenko , адже я мала змогу особисто познайомитися із дійсно видатними жінками, які щодня роблять надзвичайно важливу роботу для відновлення гідності українського народу.
На заході була присутня пані генеральний консул республіки Польща - Кароліна Цемка, пан генеральний консул України в Барселона - Артем Воробйов та президенти асоціацій Українська асоціація "Джерело", Барселона, Українська школа ім. Т.Шевченка - Escuela Ucraniana Shevchenko Sonrisas de Ucrania.
Сподіваюся зовсім скоро Громадська організація "Сенсоріка" зможе дізнатися більше про інклюзивну освіту в Каталонії і матиме інформацію стосовно питань освіти дітей з Особливими освітніми потребами на прикладі Іспанії.
Обговорили питання сертифікованих курсів іспанської та каталонської мов, питання можливого працевлаштування українських жінок та освіти дітей з України.
Вкотре ми безмежно дякуємо уряду та мешканцям Королівства за захист, прихисток та допомогу!
Адже в Каталонії наразі перебуває понад 35000 українців!
Іспанія, дякуємо!
![](https://static.tildacdn.com/tild3062-6665-4132-a464-326364313931/507468ef-c9b3-4714-8.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3638-3234-4237-b362-396536643932/57a16307-a705-495b-a.jpg)