Новини

Культурний захід до Міжнародного дня людей з інвалідністю

До Міжнародного дня людей з інвалідністю, який відзначається щорічно 3-го грудня, організували культурний захід для вихованців Клуб творчості "Дивосвіт".
Діти та молодь з інвалідністю із захватом споглядали лялькову виставу «Про вередливу Гусеницю та закоханого Червʼяка».
Гра акторів, костюми та декорації Київський театр ляльок на лівому березі Дніпра прикували увагу глядачів до останньої секунди і подарували присутнім неймовірні емоції.

Відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов'язок перед людьми з інвалідністю, що потребують захисту та підтримки у цей непростий час. Особливо цього потребують діти. Це окремі життя, окремі людські надії на те, що все буде добре. На щастя, поряд з ними є ті, хто хоче допомогти, і, хто допомагає. Переймаючись буденними проблемами ми повинні замислитися над непростою долею людей з особливими потребами і не тільки у день 3 грудня, а й протягом цілого року не забувати про те, що люди з інвалідністю потребують допомоги, підтримки і уваги, а найперше - нашої посмішки та розуміння.

Хочемо висловити слова вдячності нашим партнерам та друзям за підтримку та за реалізацію наших задумів. Київський БКК, @Київський муніципальний академічний театр ляльок на лівому березі дніпра , @Клуб творчості «Дивосвіт», Світлана Кутузова