Новини

Майстер- клас "Я люблю Україну" разом з Настею Каменських

ГО Сенсоріка спільно з Українським Центром у Барселоні провели майстер-клас «Я люблю Україну» для вихованців проекту «Особливі Українці.Діти». Справжньою несподіванкою для дітей і дорослих стала поява української співачки NK | Насті Каменських, яка з любов’ю провела час з нами і подарувала не тільки позитивні емоціі, але й велику кількість різноманітних матеріалів для творчості! "Особливі Українці.Діти" - це проект для дітей України, які мають ментальні розлади та психологічні порушення. В рамках проекту з ними працюють фахівці (волонтери).

Понад 100 годин корекційних занять провели: -Антоніна Курочкіна -реабілітолог, -Тетяна Савченко - корекційний педагог, -Вікторія Васькевич - психолог.
Дітей наразі 10, але тих, кому потрібна реабілітаційна допомога набагато більше! Ці діти вражають кожного разу до глибини душі, бо вони неймовірно талановиті, чуттєві, справжні, щирі, сміливі! А Їх батьки, то справжні герої!

Діточки потішили нас своїми думками про мріі та захоплення, відкрили нам на хвилинку своЇ маленькі серця🧸❤️
Роботи, які ми зробили, а саме долоньки з бажаннями, містами та нашими іменами, «Синьо жовте серце», малюнки та неймовірний «потяг незламності» від Артема з Харкова ми передали до міжнародної спілки студентів ESADE, які погодилися підтримати проект і зібрати донати.

Ми щиро вдячні всім за цей день і ці емоціі, особливо дітям. А ще банку Caixa за підтримку! Висловлюю своє захоплення і подяку НК Мар'яні Сорочук, Олені Карасевій, а також батькам і вчителям. 🇺🇦❤️