Новини

Майстер-клас з виготовлення свічок

Майстер-клас з виготовлення свічок з вощини в модульному містечку "Дубки" для дітей! В рамках проекту Арт-терапевтичної допомоги!

Цього тижня ми влаштували неймовірно захопливий майстер-клас для наших маленьких творчих майстрів у модульному містечку "Дубки". Діти занурювалися в світ виготовлення свічок з вощини та дізнавалися про техніку, яка передається з покоління в покоління.

Захід розпочався з короткого вступу про те, як свічки виготовлялись в минулому та яка це чудова традиція. Діти були занурені в атмосферу тепла та затишку, що виникає під час створення власних свічок.

Потім майстер-клас перейшов до найцікавішого етапу - виготовлення свічок власноруч! Діти отримали воскові пластини, кольорові фарби, ароматизатори та різноманітні форми для створення унікальних свічок. Вони веселилися, обираючи колір та форму своїх творінь.

Творчий процес об'єднав дітей та створив атмосферу спільності та дружби. Кожен учасник відкрив у собі талант майстра та радісно поділився своєю творчістю з іншими.

Завершальною частиною майстер-класу стала виставка усіх створених свічок. Діти з гордістю представляли свої шедеври.

Ми впевнені, що цей захід залишить незабутні враження в серцях наших маленьких майстрів. Майбутнє належить тим, хто вміє творити та ділитися красою! Нехай тепло ваших власних свічок освітить кожен ваш день!

#ТворчіДубки #МайстерКлас #ДітиТворять