Новини

Сьогодні 18 вересня проходить Український фестиваль за підтримки Consulado General de Ucrania en Barcelona Українська асоціація "Джерело", Барселона.

Цьогорічний фестиваль поисвячується героям, що захищають Україну!

В програмі концерт, ярмарка, дефіле мод, дитячі майстер класи, українська кухня, розваги для дітей, аукціон та навіть лотерея.

Фестиваль розпочався ходою у національних костюмах із прапорами України та українською символікою

А урочисте відкриття фестивалю було за участі Генерального Консула України в Барселоні, представників Уряду Каталонії та мерії Барселони

Багато каталонців прийшли нас підтримати та висловити свою підтримку українському народу: купуючи марки із «Патроном» з Укрпошти,  футболки із малюнками наших дітей, акційні лоти та їжу. Деякі просто виказували теплі слова. Було приємно поспілкуватися із заступнецею мера Laura Pérez Castaño (якій ми дарували боксерські рукавички із підписом В.Кличко) та її донькою про подальшу співпрацю.

До нас підходили мами із дітками з ООП з різних куточків України, розповідали про своі потреби, які ми будемо намагатися вирішити. Вчителі та корекційні педагоги, які готові працювати із дітлахами.

Вразили роботи зі стенду «Ukraine is Guernica»а ще смачнющій український «каравай».

Ще хочу відмітити дівчат, які на нашому стенді знайшли любі іх серцю «Кобзаря» та поезію «Ліни Костенко»

Окрема подяка Дарья Маслюкова за іі ідею малюнка «украінскього віночка» на футболки.
А ще Шпак Анна за іі допомогу та підтримку.

Не має сумнівів, що подібні заходи сприяють «комунікації» та додають сил робити добро кожному з нас.

Адже ГО Сенсоріка зібрали достатньо коштів для початку облаштування  сенсорної та арт кімнат в с.Завалля, Кіровоградської області, де займаються діти з ООП та діти, які постраждали під час активних бойових дій в Київській області.

Захід зібрав велику кількість учасників та відвідувачів.. А на вечір запланований перегляд фільму «Мати Апостолів» від Катя Кастури

Традиційна подяка за підтримку Elena Karaseva