Новини

Майстер-клас на тему "Морські тварини" у Барселоні

Для дітей літо то вже свято)))
Іноді так хочеться зануритися у дитинство хочаб на пару годин))

Ми з NK тепло провели час із дітками, завітавши до літнього денного табору, який влаштували керівники і волонтери Українського Центру у Барселоні.

Цікаво, що кожен тиждень у таборі- тематичний, тож ми влаштували художній майстер-клас на тему «Морські тварини» . Правду кажуть, що арт класи суттєво впливають на емоційний стан, покращують настрій і дарують відчуття гармонії.

Але найголовніше в такий спосіб діти самовиражаються і вчаться бути самостійними. А як вони розкриваються, коли розказують про свої роботи…це так надихає.

Справжньою несподіванкою були музикальні дарунки: малюки співали і навіть грали на бас гітарі…гімн Украіни💪🏻 Авжеж не обійшлося без горячих обіймів, мотиваційних розмов та фотосесії.

Дякуємо вам маленькі зірочки за теплу гостинність і щирість! І волонтерам за вашу роботу! Нехай літо дарує вам тільки яскраві спогади. Особлива подяка Mariana Sorochuk , яка опікується багатьма проектами центру і робить дозвілля та будні украінців корисними та насиченими! А також Elena Karaseva за відео🎥