Продовжуємо відправляти гуманітарну допомогу сім’ям, які виховують дітей з особливими освітніми потребами!
240 кг у вигляді продуктів харчування, засобів гігієни, іграшок, ковдр та іншого попрямувало до Одещини, Рівненщини, Хмельниччини, Кіровоградщини, Харківщини, Дніпропетровщини.
Час, який ми зараз переживаємо в нашій країні, вчить нас жити в умовах складності та пристосовуватись до обставин, тому дуже важливо підтримувати один одного, аби добрі справи можна було робити легше. А ще дякуємо нашим волонтерам за допомогу: Ксения Василькова, Ріта Баранова, Владимир Казаков, Андрій Вінниченко.
240 кг у вигляді продуктів харчування, засобів гігієни, іграшок, ковдр та іншого попрямувало до Одещини, Рівненщини, Хмельниччини, Кіровоградщини, Харківщини, Дніпропетровщини.
Час, який ми зараз переживаємо в нашій країні, вчить нас жити в умовах складності та пристосовуватись до обставин, тому дуже важливо підтримувати один одного, аби добрі справи можна було робити легше. А ще дякуємо нашим волонтерам за допомогу: Ксения Василькова, Ріта Баранова, Владимир Казаков, Андрій Вінниченко.
![](https://static.tildacdn.com/tild6131-6332-4332-b164-373038633638/photo_53507503288883.jpg)