Новини

Міжнародний день поезії в British College of Gava

Двадцять першого березня до нагоди Міжнародного дня поезії в British College of Gava Олена Казакова, як голова ГО "Сенсоріка" презентувала учням старших класів білінгвальний збірник поезії «Un punado de Tierra”, який ми робили з ГО "Сенсоріка" під патронатом Embajada de Ucrania en el Reino de España та Офіс Президента України.

Це був справжній челендж, понад 50 дітей з різних країн - всі оченята на мене, каже Олена.
Схибити не можна і увагу треба тримати. Тож влаштувала сенсорну «Хвилинку-цікавинку», в торбі була справжня земля і серце - символи любові до рідної землі, діти намагалися вгадати що в середині)
А також задавались їм різні питання, а за відповіді всі отримували заохочення - меленьке пухнасте pollіtо (циплятко - символ благих вістей)
Діти дізналися про українських письменників 18-20ст, про силу сім’ї, силу правди, вибір професії та можливості монетизувати свої творчі ідеї, а також про художників, твори яких прикрашають збірник, українські традиції та що українське слово «Земля» має понад 14 варіантів перекладу в англійській мові. Олена вдячна шкільним викладачам за запрошення, а школярам за їх увагу та гарний настрій, який вони створювали!
Best video Elena Karaseva