Новини

З якими труднощами стикаються українські родини ВПО, які виховують дитину з ООП?

З якими труднощами стикаються українські родини ВПО, які виховують дитину з ООП?
Дізнавалися у Луцьку під час дружнього візиту разом з NK та виданням «Волинь» …

Поки чоловік Анни Бондаренко боронить Україну на «воєнно-морському» фронті, жінка дає раду двом дітям: чотиримісячній Аннусі та п'ятирічному Микиті. У Микити розлад аутистичного спектру, тому переїзд дався йому зовсім нелегко. Адже сім'я, вимушено втекла з рідного Волноваського району Донецької області на Волинь і знайшли прихисток і допомогу в стінах Громадська організація "Янголята" , які опікуються дітьми з РАС, а також посильно допомагають батькам.

Щоб підтримати родину ми привезли їм вітаміни, одяг, взуття, а також цілу коробку гуманітарної допомоги… Центру дісталися смаколики та іграшки. А ще квитки на вечірній концерт співачки!

Хочемо подякувати за сюжет і проактивну позицію щодо інформування громадськості про РАС журналісту volyn.com.ua Олег Криштоф . Та його команді : @Ira Kravchuk (автор) Мар'ян Прокопчук (відео) Володимир Яковлєв (відео)

N.B. Аутизм бажано виявити якомога раніше, щоб дитина мала змогу максимально продуктивно адаптуватися у соціумі, отримала навички самоконтролю, могла реалізувати свій потенціал та здібності.