Новини

Репетиція Сашка до концерту

З радістю ділимося чудовою новиною! Громадська організація "Сенсоріка", разом з Олександром Ільченко та його мамою Леся Ільченко, візьмуть участь в концерті, присвяченому Дню матері, який організовує Громадська Організація "WeCan".

Цей концерт стане чудовою можливістю для дітей та молоді з різними нозологіями продемонструвати свої таланти та подарувати своїм мамам щирі емоції. Вчора відбулася тепла зустріч, під час якої ми особисто познайомилися з Сашком та його мамою. Історія цього неймовірного юнака - вражає!!! Незважаючи на тотальну незрячість, юнак володіє неймовірним талантом та ерудицією. Сашко займається вокалом, грає на декількох інструментах, виразно читає вірші, має феноменальну пам'ять, а також веде активний спосіб життя.

Важко не захоплюватися мамою Сашка, пані Лесею. Це неймовірно сильна духом жінка, яка не здається перед обставинами та щиро вірить у свого сина. Її проактивна та цілеспрямована позиція слугує прикладом для багатьох.

Сашко та його мама Леся – це ще одне підтвердження того, що людські можливості безмежні! Їхній приклад вчить нас ніколи не здаватися, вірити в себе та свої мрії, адже навіть найскладніші перешкоди можна подолати, якщо мати поруч близьких людей, які щиро тебе підтримують.

На концерті Сашко порадує всіх присутніх своїми вокальними здібностями та майстерністю гри на музичному інструменті. Ми щиро віримо, що його виступ стане справжньою окрасою цього святкового вечора.