Побували у модульному містечку «Дубки» в місті Ірпінь, де наразі проживають родини, які втратили свої домівки через війну.
До свята Halloween ми підготували розважальний майстер-клас для дітей з декорування гарбузів із використанням техніки «декупаж»!
Дякуємо пані Марині- відповідальній за дитяче дозвілля у містечку, яка до речі відмітила, що діти дуже потребують заходів такого плану, бо для них це не просто розвага, але свого роду арт-терапія, емоційна зарядка та розвантаження. На сам кінець ми почастували діток іспанськими солодощами у тематиці Halloween та запропонували своїми роботами прикрасити містечко.
Дякуємо нашим волонтеркам Сара Керді-Бойчук Ріта Баранова Alina Goroshkoза допомогу в організації та проведенні такого чудового заходу! Окремий уклін за гарбузи Андрій Вінниченко та його друзям!
До свята Halloween ми підготували розважальний майстер-клас для дітей з декорування гарбузів із використанням техніки «декупаж»!
Дякуємо пані Марині- відповідальній за дитяче дозвілля у містечку, яка до речі відмітила, що діти дуже потребують заходів такого плану, бо для них це не просто розвага, але свого роду арт-терапія, емоційна зарядка та розвантаження. На сам кінець ми почастували діток іспанськими солодощами у тематиці Halloween та запропонували своїми роботами прикрасити містечко.
Дякуємо нашим волонтеркам Сара Керді-Бойчук Ріта Баранова Alina Goroshkoза допомогу в організації та проведенні такого чудового заходу! Окремий уклін за гарбузи Андрій Вінниченко та його друзям!
![](https://static.tildacdn.com/tild3439-6662-4332-a566-636464323336/photo_53302536669150.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6537-6266-4136-b662-616333383239/photo_53302536669150.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6432-3730-4365-b663-323662396462/photo_53302536669150.jpg)