Емоцій аж за край!
Досвід, нові знайомі і друзі, шалена загальноукраїнська енергія на концерті у NK. Велика подяка організаторам команді Івент-агенції "Tikhonov сoncert and event agency", що дали нам можливість запросити на концерт захисників і захисниць із КЗ "Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни" РОР , які проходять лікування після тяжких поранень, отриманих у боротьбі за нашу перемогу і наше майбутнє.
Для них це неймовірно важлива підтримка і мотивація! А ще чудово, що у Будинку Культури Рівного створені умови для людей з інвалідністю.
Досвід, нові знайомі і друзі, шалена загальноукраїнська енергія на концерті у NK. Велика подяка організаторам команді Івент-агенції "Tikhonov сoncert and event agency", що дали нам можливість запросити на концерт захисників і захисниць із КЗ "Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни" РОР , які проходять лікування після тяжких поранень, отриманих у боротьбі за нашу перемогу і наше майбутнє.
Для них це неймовірно важлива підтримка і мотивація! А ще чудово, що у Будинку Культури Рівного створені умови для людей з інвалідністю.
![](https://static.tildacdn.com/tild6435-3135-4035-b738-383563633335/photo_53485735149086.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6231-6363-4434-a363-343132356465/photo_53485735149086.jpg)