Новини

Презентація унікального книжкового видання "Грудочка землі"

ГО "Сенсоріка" долучилися до видання унікального книжкового проєкту, який поєднує українське поетичне та образотворче мистецьке надбання - «Грудочка землі» (видавництво Reino de Cordelia, 2022, 400 сторінок).

Ця двомовна антологія української поезії, що з’явилася завдяки співробітництву Embajada de Ucrania en el Reino de España зі співвітчизником та меценатом Сергієм Чайкою, є певного роду альбомом, адже його сторінки проілюстровані серією шедеврів українського живопису ХІХ - початку ХХ ст., зображення яких були надані Національний художній музей України / National Art Museum of Ukraine.

За словами Казакової Олени, Голови організації «Сенсоріка»:
«Вийшло дійсно чарівне видання, тепле на дотик - як Україна, гармонійне у кольорах - як наша рідна Земля, і співуче - як наша мова».

Красива презентація відбулася в Biblioteca Nacional de España в Мадриді, супроводжувалася виступом солістки Одеської опери Анастасії Голуб, читанням поезій, що увійшли до збірки, творами класичної музики у виконанні скрипальки Марії Костенко.

Перекладачі – іспанський поет і дипломат, посол Іспанії Луіс Ґомес де Аранда та кандидат філологічних наук, доцент Олена Курченко – створили першу двомовну антологію ліричної поезії нашої країни, поєднавши класичні вірші реалізму та романтизму 19-го та 20-го століть разом із творчістю сучасних поетів, яких читають у 21-му сторіччі.

А Вже наступного тижня, в рамках благодійного концерту відомої української співачки Насті Каменських в Аліканте та Марбельї, ця книга стане лотом, який буде розіграно серед глядачів, а зібрані кошти підуть на підтримку лікування дітей із Харкова, які потребують особливі медикаменти та особливого догляду.

Тож, ми ще раз дякую за таку красу і за можливість представляти видання задля благодійних заходів на захист незалежності України та маленьких українців.

Красно дякуємо всім, хто долучився до реалізації цього знакового проєкту.
А саме: меценату Сергію Чайці, корпоративному директору «Ggupo DIA» Сантьяго Мартінесу та Biblioteca Nacional de España, до фонду якої було передано декілька примірників книги та її Директорці пані Ані Сантос Арамбуро.