Здоровʼя - це найдорожче! 7 квітня світ відзначає Всесвітній день здоров'я. Цього року він проходить під гаслом «Моє здоровʼя - моє право».
Громадська організація «Сенсоріка» долучається до цього важливого дня та вітає всіх з Днем здоров'я! Здоровʼя- це не лише відсутність хвороб, а й стан повного фізичного, психічного та соціального благополуччя.
До дня здоров’я ми підготували міні-набори для пацієнтів Миколаївської лікарні, а також, відправили дві палети з післяпологової та післяреанімаційної гігієни.
Ця допомога допоможе медичним працівникам забезпечити якісний догляд за пацієнтами.
Бережіть себе та своїх близьких!
#ВсесвітнійДеньЗдоровя #Здоровя #Миколаїв #ГО_Сенсоріка
Громадська організація «Сенсоріка» долучається до цього важливого дня та вітає всіх з Днем здоров'я! Здоровʼя- це не лише відсутність хвороб, а й стан повного фізичного, психічного та соціального благополуччя.
До дня здоров’я ми підготували міні-набори для пацієнтів Миколаївської лікарні, а також, відправили дві палети з післяпологової та післяреанімаційної гігієни.
Ця допомога допоможе медичним працівникам забезпечити якісний догляд за пацієнтами.
Бережіть себе та своїх близьких!
#ВсесвітнійДеньЗдоровя #Здоровя #Миколаїв #ГО_Сенсоріка
![](https://static.tildacdn.com/tild6139-6332-4330-b166-623230306330/photo_52536377424814.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6630-3064-4535-a563-376265666634/photo_52536377424814.jpg)