Це відео з надання гуманітарної допомоги в м.Херсон, яке відбулося 11 лютого… У кожного мешканця Херсона на цих світлинах в очах такий сум і горе … наше 💔навпіл (дивіться до кінця 🙏) Історія цієі роздачі непроста, знаєте ніхто з тих, до кого ми звертатися, не могли організувати збір людей на певну годину через те, що із людьми немає зв’язку і нам казали що організаційно це неможливо, казали що розвантажать нас і будуть впродовж тижня або двох шукати людей, які поховалися в бомбосховищах і підвалах, які на різних кінцях міста тримають оборону… і виживають… Але наші друзі волонтери з м.Кривий Ріг підтримали цю ініціативу і впоралися за кілька годин. Дякуємо Олег Подкопаєв , ГО "Волонтерська платформа" волонтеру Vitalik Kuzmenko А також нашим партнерам, що надали цю допомогу: Ostheimhilft - deineukrainehilfe.de на чолі із Martin Ritter Панчук Микола голова Гощанськоі селищної ради Віктор Щербачук - офіційна сторінка БФ Гощанська селищна рада.
![](https://static.tildacdn.com/tild3535-6364-4634-a638-626232326637/06a340e8-7499-4bae-8.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3862-3933-4063-a137-306536333037/5ed5cbdf-2b20-464e-a.jpg)