Для нас важливо підтримувати хлопців, які щогодини ризикують життям.
Гуманітарний вантаж (продукти харчування, засоби гігієни, дез.розчини, перев'язки, медикаменти, шприци, ліхтарі) ми передали захисникам у - творчих коробочках, в яких були надихаючі листи, смаколики та навіть гроші від маленьких патріотів.
Нам дуже було приємно та радісно спостерігати за реакцією дорослих, відважних людей на такі сюрпризи від діток. В очах захисників ми побачили те, про що казав чарівник Дамблдор (книга "Гаррі Поттер"): «Щастя можна знайти навіть у найтемніші часи, треба лише не забувати звертатися до світла». Дякуємо нашим прикордонникам за віддану службу та захист нашого спокою.
А за веселу компанію та супровід дякуємо нашим друзям Михайлу Жоніну та партнерам Яні Артеменко , які теж привезли вагому допомогу хлопцям.
![](https://static.tildacdn.com/tild3761-6565-4063-b362-653561363561/20220817_09564u0.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3930-3637-4439-a239-393366343231/20220817_095640.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3062-6335-4433-b938-303936306332/20220817_095810.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3734-6137-4939-b263-323233376237/photo_51973455517530.jpg)