А ми вже готуємось до Великодня!
Завітали до клубу творчості Дивосвіт та завдяки співпраці з центром прикладної освіти Логос провели майстер-клас з розпису гіпсових фігурок у вигляді великодніх писанок для дітей сиріт, з багатодітних родин та дітей загиблих військовослужбовців. Ми дуже весело провели час разом, спілкувались, сміялись, розповідали один одному історії
Всі були дуже задоволенні та вмовляли нас приїжджати ще та ще, а нам це радісно чути, бо ми подарували багато емоцій та посмішок дітям.
Завітали до клубу творчості Дивосвіт та завдяки співпраці з центром прикладної освіти Логос провели майстер-клас з розпису гіпсових фігурок у вигляді великодніх писанок для дітей сиріт, з багатодітних родин та дітей загиблих військовослужбовців. Ми дуже весело провели час разом, спілкувались, сміялись, розповідали один одному історії
Всі були дуже задоволенні та вмовляли нас приїжджати ще та ще, а нам це радісно чути, бо ми подарували багато емоцій та посмішок дітям.
![](https://static.tildacdn.com/tild6535-3736-4663-b762-306430396332/photo_52760777783719.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3430-6136-4434-b730-623433353734/photo_52760777783719.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3134-3362-4635-a331-393864363530/photo_52760777783719.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3164-3830-4738-b133-666430643937/photo_52760777783719.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3364-3436-4565-b833-366338313439/photo_52760777783719.jpg)