Новини

Зустріч з Олександром Тереном та Ульяною Пчолкіною

25 травня 2024 року відбулася зустріч з двома видатними особистостями: українським військовим, ветераном, громадським діячем, автором книги «Історія впертого чоловіка» та інклюзивного тревел-шоу «Відвал ніг, або All інклюзив» Олександром Тереном та громадською діячкою, головою правління спілки «Ліга сильних», заступницею голови правління ГО «Група активної реабілітації», чемпіонкою світу з паракарате, телеведучою, консультанткою з питань доступності та безбарʼєрності, експерткою з безбарʼєрної комунікації Уляною Пчолкіною.

Захід став справжнім джерелом натхнення та цінних знань для всіх присутніх. Олександр та Уляна поділилися своїми історіями, досвідом та порадами щодо:
- як правильно комунікувати з людьми з інвалідністю та ветеранами;
- які проблеми найчастіше виникають у людей з інвалідністю та як їм допомогти;
- як зробити світ більш доступним та інклюзивним для всіх.
Також, Олександр презентував свою книгу «Історія впертого чоловіка».
Зустріч пройшла в теплій та дружній атмосфері. Бажаючі мали можливість поставити запитання героям заходу, поділитися своїми думками та досвідом. По закінченню заходу всі охочі могли сфотографуватися з Олександром та Уляною, взяти автографи та просто поспілкуватися з ними. Це була дійсно крута та надихаюча зустріч!


Ми щиро дякуємо Олександру та Уляні за те, що вони поділилися своїми історіями та своїм прикладом показують, що люди з інвалідністю можуть жити повноцінним життям, досягати успіхів і робити світ кращим. Вони не бояться говорити про проблеми, з якими стикаються люди з інвалідністю, вони роблять все можливе, щоб зробити Україну більш інклюзивною.

Також дякуємо всім, хто завітав на нашу зустріч! Особливо хочемо подякувати: Ірпінській міській раді, Службі у справах дітей та сім’ї Ірпінської міської ради, Управління праці та соціального захисту населення Ірпінської міської ради, Клубу творчості "Дивосвіт", Світлані Кутузовій, Ірпінській міській публічній бібліотеці імені Максима Рильсько, Лесі Ільченко, Євгенії Антонюк, Ірині Токар-Боянжій, Олені Циганенко.