Разом із Настею Каменських передали військовим, які були на Бахмутському напрямку та скоро туди повертаються, дрон DJI Mavic 3, та 75 коробок необхідних їм речей: ліки, речі першої необхідності, аптечки, спальні мішки, ковдри, продукти харчування та інше.
А ще військові підписали нам прапор!!!
Вкотре дякуємо ЗСУ за наше вільне майбутнє!
А ще військові підписали нам прапор!!!
Вкотре дякуємо ЗСУ за наше вільне майбутнє!
![](https://static.tildacdn.com/tild3531-6233-4362-b239-353937643936/photo_53889555748147.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3532-6532-4034-b939-663365616437/photo_53889555748147.jpg)