З жовтня 2022 року ми надіслали понад 400 коробок з адресною допомогою у всі куточки України, підримавши майже 400 сімей.
За ці 10 місяців вийшло 7, 100 тон допомоги
Кіровоград, Запоріжжя, Дніпропетровськ,Черкаси, Суми, Харків, Харківська область, Хмельницька область, Тернопіль, Івано-Франківськ, Житомир, Херсон, Донецька область, м. Кривий Ріг, м. Бахмут, Кременчук, Полтава, Рівне, Рівненська область, Череівецька область, Буча, Ірпінь, Одеса, Миколаїву: у кожен куточок України🇺🇦

Любо дивитися на ці щасливі дитячі очі 🥰
Ваш зворотній зв’язок - безцінний для нас 🫶
За ці 10 місяців вийшло 7, 100 тон допомоги
Кіровоград, Запоріжжя, Дніпропетровськ,Черкаси, Суми, Харків, Харківська область, Хмельницька область, Тернопіль, Івано-Франківськ, Житомир, Херсон, Донецька область, м. Кривий Ріг, м. Бахмут, Кременчук, Полтава, Рівне, Рівненська область, Череівецька область, Буча, Ірпінь, Одеса, Миколаїву: у кожен куточок України🇺🇦

Любо дивитися на ці щасливі дитячі очі 🥰
Ваш зворотній зв’язок - безцінний для нас 🫶
![](https://static.tildacdn.com/tild3639-3132-4539-b665-356137313466/2.png)
![](https://static.tildacdn.com/tild3634-3338-4338-b436-353064373333/3.png)
![](https://static.tildacdn.com/tild6463-3265-4331-b935-326330383661/4.png)