Хочемо висловити велику подяку організаторам і нашій подрузі, українській співачці NK за безкоштовні квиточки на концерт, який нещодавно відбувся у Кривому Розі.
Завдяки цьому концерт відвідали 20 волонтерів. Вони невпинно і постійно працюють, надають допомогу ЗСУ, підтримують людей у важких життєвих ситуаціях, ризикують своїм життям їдучи в гарячі точки і доставляючи необхідний вантаж.
Ми хотіли зробити таку невеличку приємність і віддячити за їхню цінну роботу та за співпрацю з нами і нашими партнерами ГО «Кривий Ріг за Сімʼю», Олегом Подкопаєвим.
А також ми хочемо кожному волонтеру подякувати, що попри свою власну роботу і життя, вони залишаються волонтерами і допомагають іншим. В цьому і є наша єдність!
Завдяки цьому концерт відвідали 20 волонтерів. Вони невпинно і постійно працюють, надають допомогу ЗСУ, підтримують людей у важких життєвих ситуаціях, ризикують своїм життям їдучи в гарячі точки і доставляючи необхідний вантаж.
Ми хотіли зробити таку невеличку приємність і віддячити за їхню цінну роботу та за співпрацю з нами і нашими партнерами ГО «Кривий Ріг за Сімʼю», Олегом Подкопаєвим.
А також ми хочемо кожному волонтеру подякувати, що попри свою власну роботу і життя, вони залишаються волонтерами і допомагають іншим. В цьому і є наша єдність!
![](https://static.tildacdn.com/tild3830-6331-4536-a137-363865636334/photo_54428186308248.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3961-3531-4262-b963-386464623865/photo_54428186308248.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3431-6538-4439-b365-366663393238/photo_54428186308248.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3864-6433-4630-a530-333861366336/photo_54428186308248.jpg)