Новини

Добро переможе!

Починаючи з 24.02 кожен з нас намагається робити все, що може - щоб захистити країну. Хтось на передовій, хтось волонтерить, хтось працює на інфополі, хтось фінансово підтримує армію , а хтось відновлює роботу та надає робочі місця. Всі ми , як єдиний злагоджений механізм робимо все від нас залежне для перемоги.

Ми продовжуємо свою діяльність під час війни та хочемо висловити велику подяку нашим партнерам, які не залишаються байдужими до чисельних потреб дітей з особливим освітніми потребами і звертаються до нас.

Так ми допомогаємо у придбанні ліків, взуття, палива та «особливих» речей.

13-річному Євгену з Люботина, хлопчику з особливими освітніми потребами знайшли і придбали важкодоступні ліки. Завдання було не з легких, але команда Павла Сушка разом із Ігорем Захарченко та Ігорем Карачинцевим протягом кількох годин відшукали та привезли ліки прямо додому хлопчику.

А 9-річному Павлу, хлопчику з порушеннями слуху з Харківщини, рік тому поставили кохлеарний імплант. Нещодавно в апараті вийшов з ладу елемент живлення для мовного процесу імпланту.
Новий імплант дуже дороговартісний та його в Україні, майже, нереально знайти.
Але зкооперувавшись нам вдалося знайти та замовити потрібний акумулятор.

Ще одне звернення надійшло від Марії з Тернопільщини. Жінка попросила придбати дві пари ортопедичного взуття для її донечки з ДЦП. У 15-річної дівчинки різна довжина ніжок. В управлінні соціального захисту населення сказали, що можуть видати тільки одну пару взуття на рік. Але цього недостатньо, дівчинка ходить на пальчиках, тож через місяць таке взуття стає непридатним для носіння.
Звичайно ми не могли пройти повз цього запиту.

Підставили своє плече допомоги і вчительці початкових класів зі школи ім. Короленка, що у Харкові. Тетяна Вікторівна вже два роки героїчно бореться з онкологією та пройшла вже 16 курсів хіміотерапії.
До початку війни Тетяна Вікторівна проходила повноцінне лікування, утім війна внесла свої корективи і лікування довелось призупинити. Для того, щоб Тетяна Вікторівна продовжувала лікування придбали ліки для неї.

Ми щиро вважаємо, що тільки в об'єднанні, взаємопідтримці, взаємодопомозі, взаємокомунікації між собою ми переможемо!

Все буде Україна!