Новини

Відкриття українського центру культури за адресою С/Bejar, 38 Barcelona


В п’ятницю, за адресою С/Bejar, 38 Barcelona, урочисто відкрився український центр культури. Ми щиро вітаємо Українську асоціацію "Джерело", Барселона та особисто її президента Olga Dzyuban із цією подією! Пані Ольга неймовірно щира людина з відкритим серцем!
ГО "Сенсоріка" має намір співпрацювати із центром в рамках надання всебічної допомоги і підтримки українським дітям з особливими освітніми потребами, які наразі перебувають в Каталонії.
А також, долучатися та ініціювати культурні та освітні проекти для вимушених переселенців та членів української діаспори в Барселоні.
У центрі буде працювати перша в Барселоні українська бібліотека: вже зараз вдалось доставити понад 5 тисяч підручників та книжок. Браво, Mariana Sorochuk!
Ми, в свою чергу, подарували двомовний (іспано-український) збірник поезії та художньої творчості «Грудочка землі» із книжкової полиці Офісу Президента України.
Слова підтримки виказали працівники Consulado General de Ucrania en Barcelona , кажучи, що центр стане місцем єдності та сили українців, зазначивши, що Іспанія прийняла понад 85 тис українців з яких 43 тис. - це діти!
На відкритті чарівно співав самостворений український хор біженців - що вкорте доказує українську самоорганізованість та працьовитість.
Стіни Центру прикрашають шедевральні малюнки дітей, які зібрала Ірина Кваша - талановита майстриня.
Окрім бібліотеки, в цьому закладі плануються: курси мови, суботня дитяча школа, майстер-класи (творчі, музичні, кулінарні, театральні).
Це дійсно місце з українською душею❤️‍🔥
Чекаємо кожного!
Низький уклін всім, хто втілив мрію в реальність!