Новини

Допомога майбутнім мамам, які опинились у скрутному становищі

Допомогли майбутнім мамам з міста довжиною в життя! Вагітність під час війни - подвійне випробування. Щоб підтримати багатодітних мам, які опинились у скрутному становищі, ГО "Сенсоріка" разом з NK надали підтримку у вигляді гуманітарних бейбі-боксів багатодітним мамам, а також майбутнім мамам, які вимушено залишили свої домівки через повномасштабне вторгнення рф в Україну.

На фото усміхнені багатодітні мами та мами ВПО, мами які виховують дітей з ООП, які попри всі перешкоди і невизначеність, знаходять в собі сили жити далі, щоб ростити здорових та люблячих дітей. Ці жінки - мешканки Кривого Рогу та ті, хто знайшли прихисток там.

Мені, як голові ГО "Сенсоріка", дуже приємно, що саме моє рідне місто, місто довжиною в життя, підтримує цих жінок, які дарують світові нове життя.

Бо навіть під звуки сирен і вибухи, під новини про наступи, відступи і жертви...Життя триває...створюються нові сім'ї та народжуються діти...Життя триває, попри щось і для чогось!!! Ні війна, ні російська армія не можуть заборонити нам українцям - ЖИТИ!