Новини

Громадська організація "Сенсоріка" подарувала Боксерські рукавички з  Благодійного Аукціону «Добра справа» мерії міста Барселона.

Друзі, пам’ятаєте нашу участь у благодійному аукціоні «Добра справа», який поводили для збору коштів на підтримку постраждалим від російської агресії мешканцям міста-Героя Маріуполь та постраждалим від обстрілу торгового центру «Амстор» у Кременчуці, 20 червня.

Так от, головний лот #83 , який виборола Громадська організація «Сенсоріка», а саме боксерські рукавички з підписом чемпіона світу з боксу, мера міста Віталія Кличка, були урочисто подаровані заступниці мера Барселони Лаурі Перес Кастаньо в рамках урочистого концерту до Дня Незалежності України в Барселоні. До речі, який зібрав понад 5000 глядачів і був організований за підтримки Генерального консульства України у Барселоні та благодійних асоціацій.

За словами голови Громадської організації "Сенсоріка" Олени Казакової, ці рукавички подаровані на знак подяки уряду Барселони за сонячний прихисток українців, як символ нашої боротьби за незалежність, демократію, свободу та справедливість.

На фото Лаура, Олена та генеральний консул України в Барселоні - Артем Воробйов.

А ще один лот, футболка з підписом Головнокомандуючого  ЗСУ В.Ф.Залужного, був подарований чарівній представниці нашого культурного фронту - співачці Насті Каменських.

Несподівано для організаторів  аукціону лоти не просто залишилися в руках колекціонерів, а і продовжують жити своїм життям подорожуючи світом…ось така «добра справа» в нас вийшла.

Разом до перемоги!