Новини

Мотанки від ГО"В єдності майбутнє України" для благодійного аукціону

В рамках партнерства з ГО "В єдності майбутнє України", голова ГО Сергій Іванюченко , передав нам символи добра, надії та добробуту - мотанки, а також, вишиту нитками картину.

Усі ці вироби ми задіємо для благодійних аукціонів, культурних ярмарок та фестивалів української культури. Вилучені кошти будуть спрямовані на реалізацію реабілітаційних занять дітей з ООП в рамках проєкту «Особливі українці. Діти»

На фото - маленькі витвори мистецтва (мотанки), які зробила народна умілиця-майстриня Гощанського об'єднання культури і дозвілля - Тетяна Матвієць. А картину, "Троянда кохання", своїми руками вишила майстриня Надія Янчук із селища Тучин. На другому фото зображені роботи учнів Бабинського ліцею Рівненського району (директор закладу - Наталія Вакульчик). На третьому ми біля українських оберегів, які створив Гощанський центр позашкільної освіти (керівник Наталія Калька) та народознавча студія "Оберіг" (Тетяна Чернюк).

Дякуємо усім цим людям за їх щирість та за ці чудові, потужні українські обереги, які заряджені на перемогу та на захист! Приємно, що тісна співпраця з Гощанською селищною радою , головою Панчуком Миколою , продовжується та меморандум про співпрацю ефективно працює у різних напрямках.