Дякуємо за ваші фото і слова вдячності!!!!
Кожні фото з дітками - торкаються струн нашого серця!
Друзі, ми намагаємося допомогти максимально усім, хто звертається. І розглядаємо усі звернення! Та з -поміж усіх запитів, ми обираємо сім’ї з найбільш важкими життєвими ситуаціями, це: сім’ї, які виховують дітей з ООП, багатодітні сім’ї, які виховують дітей з ООП, багатодітні сім’ї, які перебувають в прифронтових зонах; сім’ї ВПО в яких є діти з ООП і т.д..
Бережіть себе і дякуємо за розуміння
Кожні фото з дітками - торкаються струн нашого серця!
Друзі, ми намагаємося допомогти максимально усім, хто звертається. І розглядаємо усі звернення! Та з -поміж усіх запитів, ми обираємо сім’ї з найбільш важкими життєвими ситуаціями, це: сім’ї, які виховують дітей з ООП, багатодітні сім’ї, які виховують дітей з ООП, багатодітні сім’ї, які перебувають в прифронтових зонах; сім’ї ВПО в яких є діти з ООП і т.д..
Бережіть себе і дякуємо за розуміння
![](https://static.tildacdn.com/tild3534-6535-4461-a666-336238636636/photo_53507503288883.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6138-6533-4262-a634-653439653466/photo_53507503288883.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3764-6439-4235-b930-353362633838/photo_53507503288883.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3535-6637-4464-a533-636139646264/photo_53507503288883.jpg)