Лисичанськ, Маріуполь, Краматорськ, Курахове, Куп‘янськ, Бердянськ, Лиман та інших окупованих ворогом територій
Яке ж кіно без режисера? Тож …
Із великою честю ми запросили відомого та талановитого режисера та актора Українського кіно Akhtem Shevket Oglu Seit-Abla на зустріч із юними фанатами, за що окрема подяка Павлу Сушко та Oleksandr Maksymchuk.
Ахтем неймовірно щирий і талановитий. Діти були у захваті. Дякуємо тобі, Ахтеме Сеітаблаєв!
Велика честь та гордість!
А ще ми побачили «Карпатські гори» , де знімали фільм «Захар Беркут» та справжнє українське село, а також костюмерну та павільйон, де було шоу «Фабрика зірок».
Окрема подяка Громадська Організація"Місце Натхнення" та Владислав Бандурко за організацію дітлахів. Вони - «душа»! Обійняли кожного!!!!
Дякуємо батькам за довіру!!!
А ще, дякуємо Татьяна Охрименко за гостинність! Таню! І за чай, і за торт і за гумові чобітки )) до речі, Ресторан "Тарілка 22" працює і смачно годує наших воїнів із ЗСУ, яких ми також зустріли в момент завантаження їжі!
Слава Українцям! Ви найкращі!
![](https://static.tildacdn.com/tild6333-3330-4062-b864-633135356431/photo1662880609.jpeg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6430-6666-4434-a638-306166313332/photo1662880609_6.jpeg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6336-3732-4535-b361-333062386632/photo1662880609_5.jpeg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3139-3035-4066-b633-636537333739/photo1662880609_4.jpeg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3231-6438-4163-b665-373633653439/photo1662880609_3.jpeg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3038-6530-4334-b762-376562653162/photo1662880609_2.jpeg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6131-3033-4064-a339-656532383065/photo1662880609_1.jpeg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6531-3736-4335-b631-393838353234/photo1662880608.jpeg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3436-6164-4766-b839-613761363931/photo1662880608_2.jpeg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6565-3164-4332-a336-343735376139/photo1662880608_1.jpeg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6232-3965-4565-a364-313265646639/photo1662880604.jpeg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6536-3630-4138-a137-636264343866/photo1662880604_18.jpeg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3431-3061-4030-b336-623833326432/photo1662880604_16.jpeg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3163-3165-4464-b561-383831383836/photo1662880604_15.jpeg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3239-3161-4263-a262-653337393033/photo1662880604_14.jpeg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3563-6239-4133-a233-326233343136/photo1662880604_13.jpeg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3833-6662-4134-a363-383166303735/photo1662880604_12.jpeg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6230-3761-4338-b162-663935666333/photo1662880604_11.jpeg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6331-6162-4131-a336-366434646539/photo1662880604_10.jpeg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6632-3566-4465-a134-626630383166/photo1662880604_9.jpeg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3136-3563-4761-b464-346537323436/photo1662880604_8.jpeg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6634-6133-4134-a332-363335373866/photo1662880604_6.jpeg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3434-3365-4231-a331-333463353832/photo1662880604_5.jpeg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3762-6437-4366-b430-613365636263/photo1662880604_4.jpeg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3736-3666-4339-a338-353130303463/photo1662880604_3.jpeg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3662-6466-4138-b133-343762323238/photo1662880604_2.jpeg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3865-3063-4630-a331-316234306538/photo1662880604_1.jpeg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3961-3366-4735-a261-303835376466/photo1662880603.jpeg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3438-3966-4130-a530-376336383063/photo1662880603_5.jpeg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6234-6361-4034-a162-326635333833/photo1662880603_2.jpeg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6534-3834-4466-b131-376534636439/photo1662880603_1.jpeg)