За час перебування в ІРЦ ми, разом з дітьми, виготовляли янголят під час арт-терапії, яку проводила пані Зарина Лєбєдєва
Хочемо нагадати, що гірлянда з янголят відправиться до наших захисників, а саме до тих, хто оберігає наше небо - це вертольотчики) Віримо, що ці янголята принесуть не тільки новорічний настрій , а й удачу нашим хоробрим соколам.
Окрім цього, ми не забули порадувати дітей солодощами, канцелярією та іграшками.
Хочемо подякувати персоналу КЗ "Інклюзивно-ресурсний центр" Заваллівської селищної ради та їх вихованцям, за їх відкриті серця та класну та водночас затишну атмосферу під час майстер-класу.
![](https://static.tildacdn.com/tild6138-6136-4736-a465-633066613265/317728673_1922851066.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3635-3161-4531-b164-396134343539/318330049_1922846066.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3533-3039-4465-a631-396533373233/318226415_1922846166.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6431-6462-4339-b463-626637626665/317951715_1922845966.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6230-3331-4432-b430-353131343837/318201398_1922845466.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3633-6135-4264-a139-373131633031/318221374_1922851300.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3930-3635-4138-a332-383063313930/318550292_1922851400.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3731-6663-4138-a265-663033343034/318420872_1922851466.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6263-6339-4130-b962-313737666138/318658035_1922867066.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3335-3031-4039-a637-376637343130/317992752_1922851600.jpg)