Новини

Відвідали КЗ "Інклюзивний-ресурсний центр" Заваллівської селищної ради

Як ми вже писали в попередньому дописі, наступною зупинкою нашої подорожі було невелике затишне містечко - Завалля (Кіровоградська область). Їхали ми з візитом до КЗ "Інклюзивний-ресурсний центр" Заваллівської селищної ради. На зібрані кошти з благодійних ярмарок нам вдалося закупити для сенсорної кімнати цього ІРЦ: масажний килимок "Гофр", масажні напівсфери для стоп; ортопедичний коврик-масажер Ортек 6 пазлів та м'ячі стрибунці з ріжками для дітей. Сподіваємось, що іграшки та спортивний інвентар допоможуть діткам покращити як настрій, так і фізичний стан.

За час перебування в ІРЦ ми, разом з дітьми, виготовляли янголят під час арт-терапії, яку проводила пані Зарина Лєбєдєва

Хочемо нагадати, що гірлянда з янголят відправиться до наших захисників, а саме до тих, хто оберігає наше небо - це вертольотчики) Віримо, що ці янголята принесуть не тільки новорічний настрій , а й удачу нашим хоробрим соколам.

Окрім цього, ми не забули порадувати дітей солодощами, канцелярією та іграшками.

Хочемо подякувати персоналу КЗ "Інклюзивно-ресурсний центр" Заваллівської селищної ради та їх вихованцям, за їх відкриті серця та класну та водночас затишну атмосферу під час майстер-класу.