Сьогодні, разом з нашими партнерами ГО "Чарівна Україна" та Благодійним фондом ПАВЛА СУШКА , до Дергачівської центральної лікарні привезли санітарно-гігієнічні засоби, медикаменти та технічні засоби.
Медичні засоби, які ми передали в лікарню, дуже потрібні місцевому населенню...майже кожного дня в лікарню привозять людей з різними випадками, часто з важкими пораненнями. Ми з партнерами продовжуємо і надалі працювати над наданням допомоги тим, хто потребує її найбільше.
Медичні засоби, які ми передали в лікарню, дуже потрібні місцевому населенню...майже кожного дня в лікарню привозять людей з різними випадками, часто з важкими пораненнями. Ми з партнерами продовжуємо і надалі працювати над наданням допомоги тим, хто потребує її найбільше.
![](https://static.tildacdn.com/tild3037-6632-4330-b432-343565396630/photo_54743994222731.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3834-3062-4063-b436-623639653339/photo_54743994222731.jpg)