Новини

Громадська організація «Сенсоріка» стала генеральним спонсором та організатором благодійного концерту на честь Дня Незалежності України в Барселоні.

В самому серці  Барселони 24 серпня відбувся  благодійний концерт, організований за підтримки Consulado General de Ucrania en Barcelona, мерії міста,  Інформаційного центру допомоги біженцям в Барселоні і Каталонії, Організації "Червона Калина", Sonrisas de Ucrania та інших благодійних асоціацій.
Захід зібрав понад 5000 українців та мешканців міста.

Генеральний Консул України в Барселоні Артем Олександрович Воробйов у своєму звертанні привітав всіх зі святом та виказав подяку генералітету міста.

Разом із Головою громадської Організації «Сенсоріка» Оленою Казакової, на знак подяки за допомогу та підтримку, надану урядом Іспанії українському народу, урочисто подарували заступниці  міста Барселона - Лаурі Перес Кастаньо, боксерські рукавички із підписом Чемпіона світу з боксу, мера Києва - Віталія Кличко . Цікаво, що Рукавички були придбані на благодійному аукціоні «Добра справа»  Благодійного фонду "Дороги життя" і як сказала Олена, стануть символом  нашої боротьби за свободу, демократію, справедливість та незалежність!

На заході виступали маленькі  та великі , українські та каталонські зірки:
Вихованці шкіл «Мрія» та ім. Тараса Шевченко, хор «Біженців» , гурти Time Illusions  та Yanski, співачка Лучіяна Хакман, а також відомі українські зірки Мішель Андраде та Настя Каменських.

До речі Насті Каменських ми подарували футболку із підписом Головнокомандувача Збройних Сил України / CinC AF of Ukraine яку теж придбали на аукціоні.

На заході усі відвідувачі мали змогу придбати смаколики та  різні речі із самісінької України, ручні вироби та інше. Усі Зібрані кошти організатори планують  передати на благодійність.

Окрема величезна подяка команді , яка готувала і вела захід:
Ведучі та організатори:  Ostap Petrushchak, Nastasiya Medvedeva,  Katya Kasturi, Ника Константинова І Михайлу Костур, який зробив неможливе можливим!

Тепла вдячність засновнику  Громадської організації "Сенсоріка" Дмитру Сніжко та її почесному президенту Павлу Сушку.

Оператор свята the best: Елена Карасёва.

Слава Україні!