На заході на продаж були виставлені роботи українських художників, а також лоти відомих украінських політиків і діячів.
«Реально було багато охочих, і змагання йшло так динамічно і азартно, що ми майже встигали робити ставки. Але в цьому азартному змаганні окрім п’яти дивовижних картин, нам все ж таки вдалося придабати «найбажаніші» лоти, а саме:
-марки з підписом Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного
-футболки із підписом Президента ФК «Інгулець» Олександра Поворознюка та
та дійсно апофеозний лот
- бойові перчатки від Київського міського голови Віталія Кличка.
Ми дуже раді були зробити свій посильний внесок у цю добру справу та підртимати українців, що зазнали жахів війни. І дуже пишаємося тим, що ці предмети стануть у нагоді для нашої подальшої спільної роботи заради миру, добра і перемоги! Всього на заході зібрали близько 47 тис доларів.
![](https://static.tildacdn.com/tild3438-3262-4939-a333-326264313936/photo_54496726212402.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6162-6461-4430-b464-393638613164/photo_54496726212402.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6239-3331-4630-b735-303463316361/photo_54496726212402.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6530-3163-4534-b262-363662333431/photo_54496726212402.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6564-3063-4533-a539-333264343235/photo_54496726212402.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6633-6564-4962-b066-346238653331/photo_54496726212402.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3734-3566-4438-b464-653836656263/photo_54496726212402.jpg)