Новини

Благодійний майстер-клас з театру ляльок

ГО «Сенсоріка» вкотре зібрали дітлахів з різних куточків України. Цього разу наша команда влаштувала дітям надзвичайний майстер-клас «Світ за ширмою лялькового театру».

Професійні й талановиті актори Юлія Олексієнко, Ріта Баранова та Петро Чичук показали дітям та їх батькам специфіку роботи актора–ляльковика, поділилися своїми навичками роботи з різними типами ляльок та акторською майстерністю.

Підтримала цю ініціативу чуйна людина із добрим серцем - NK , за що ми їй дуже вдячні.
І батьки і діти, були дуже вражені! Діти мали унікальну можливість ознайомитись з різними системами театральних ляльок: лялька-рукавичка, планшетна лялька, а ще… разом із співачкою, приміряли скафандрову ляльку!

Захід відбувся у Київському театрі ляльок на лівому березі Дніпра.
Дякуємо директорці театру Наталії Братусь за гостинність та можливість провести цей благодійний захід у театрі!

Діти та батьки з Донецької, Луганської, Херсонської, Харківської областей, кияни, наша команда та NK на годину стали акторами-лялькарями, які відірвалися від дійсності, занурилися в кращу частину людської душі, в якій живе любов, натхнення і творчість …

На згадку ми їм подарували м’які іграшки та, для закріплення ефекту «оживлення ляльки», квитки на виставу «Про вередливу Гусеницю та закоханого Червʼяка».

Висловлюємо слова вдячності: NK, Юлії Олексієнко, Риті Барановій, Петру Чичуку. Від усього серця бажаємо Київському муніципальному академічному театру ляльок на лівому березі Дніпра творчих здобутків, процвітання та багато вдячних відвідувачів.