Ми готуємо чергові призові лоти для майбутніх благодійних аукціонів, з ціллю збору коштів для дітей з особливими освітніми потребами, які постраждали від війни.
І задля цього ми дуже раді познайомитися із неймовірно цікавими і особливими українцями!
Нещодавно мали за честь познайомитися з українським військовим кореспондентом, режисером, відеографом, фотографом, фотожурналістом та письменником - Mstyslav Chernov З початку війни Мстислав Чернов разом з Євгеном Малолєткою перебували в Маріуполі, куди відправилися на передодні повномасштабної війни 23-го лютого. Саме вони є авторами світлин, які розлетілися світом і підтвердили військові злочини російської армії та її керівництва проти українського народу. Знімки з лікарень, розбитих вулиць, бомбардування окупантами пологового будинку та інших об'єктів цивільної інфраструктури стали одним з ключових важелів, що схилили світову спільноту підтримати Україну в цій війні. Зі зібраного матеріалу Мстислав Чернов у співробітництві з Associated Press та американських документалістів з Frontline створив документальний фільм - "20 днів в Маріуполі", який має на меті висвітлення правдивого образу подій для показу всьому світові. Близько 10% відео та фотографій вдалося відправити з єдиної точки у місті, де був сигнал мобільного зв’язку. Близько 30 годин відео вивезли гуманітарним коридором. Світова прем’єра відбулась на кінофестивалі Sundance, де стрічка отримала приз глядачів. Потім були покази та нагороди ще на 6 фестивалях. Стрічку Мстислава показали перед засіданням Генасамблеї ООН. За свою роботу українські журналісти отримали Пулітцерівську премію.
І задля цього ми дуже раді познайомитися із неймовірно цікавими і особливими українцями!
Нещодавно мали за честь познайомитися з українським військовим кореспондентом, режисером, відеографом, фотографом, фотожурналістом та письменником - Mstyslav Chernov З початку війни Мстислав Чернов разом з Євгеном Малолєткою перебували в Маріуполі, куди відправилися на передодні повномасштабної війни 23-го лютого. Саме вони є авторами світлин, які розлетілися світом і підтвердили військові злочини російської армії та її керівництва проти українського народу. Знімки з лікарень, розбитих вулиць, бомбардування окупантами пологового будинку та інших об'єктів цивільної інфраструктури стали одним з ключових важелів, що схилили світову спільноту підтримати Україну в цій війні. Зі зібраного матеріалу Мстислав Чернов у співробітництві з Associated Press та американських документалістів з Frontline створив документальний фільм - "20 днів в Маріуполі", який має на меті висвітлення правдивого образу подій для показу всьому світові. Близько 10% відео та фотографій вдалося відправити з єдиної точки у місті, де був сигнал мобільного зв’язку. Близько 30 годин відео вивезли гуманітарним коридором. Світова прем’єра відбулась на кінофестивалі Sundance, де стрічка отримала приз глядачів. Потім були покази та нагороди ще на 6 фестивалях. Стрічку Мстислава показали перед засіданням Генасамблеї ООН. За свою роботу українські журналісти отримали Пулітцерівську премію.
![](https://static.tildacdn.com/tild6362-6565-4439-a162-616564633433/photo_52897378531374.jpg)
Ali Saulidi відомий дизайнер взуття з перших днів війни розробив і шиє сучасні моделі тактичного взуття для наших захисників.
![](https://static.tildacdn.com/tild3265-3032-4230-b932-646631306235/photo_52897378531374.jpg)
Маркіян Задумливий та Маркіян Маційовський очолили проект «Янголи Києва», який потужно допомагає військовим.
![](https://static.tildacdn.com/tild6537-6533-4433-b633-313937316634/photo_52402050046299.jpg)
Владислав Малащенко засновник соціальної пекарні Good Bread from Good People , де працюють люди з ментальною інвалідністю. Від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну, соціальна пекарня пече безкоштовний хліб у київському цеху для Харкова, Херсона, Донбасу й інших українських регіонів. Владиславе, раді знайомству та дякуємо, що порушуєте тему ментальної інвалідності і змінюєте життя особливих людей на краще !
![](https://static.tildacdn.com/tild3630-3538-4630-b833-626132306161/photo_52107757684587.jpg)
Приїхали до лікарні «Охмадит», щоб зустрітись з Анастасією Магеррамовою, керівницею пресофісу лікарні! На початку повномасштабного вторгнення лікарі жили у закладі і не мали перепочинку, постійно потрібно було приймати поранених. Анастасія давала коментарі світовій пресі, приймала журналістів і розповідала історію тих самих діток, які постраждали від обстрілів. Фіксуючи все, що відбувалось Анастасія залишалась на роботі майже 2 місяці! Дякуємо за Вашу працю!!
![](https://static.tildacdn.com/tild3363-3962-4533-b662-623432366364/photo_52107757684587.jpg)
Зустрілись та познайомились з прекрасною людиною Маргаритою Бурковською. Рита талановита українська акторка у творчій біографії якої, психологічна драма «Парфенон» та «Бачення метелика», також вона працює фіксеркою, допомагаючи світовим медіа висвітлити події в Україні! Дякуємо за Вашу допомогу, відвагу і діяльність та за те, що підтримали нашу ініціативу.