Новини

Готуємось до наступних благодійних аукціонів

Ми готуємо чергові призові лоти для майбутніх благодійних аукціонів, з ціллю збору коштів для дітей з особливими освітніми потребами, які постраждали від війни.
І задля цього ми дуже раді познайомитися із неймовірно цікавими і особливими українцями!

Нещодавно мали за честь познайомитися з українським військовим кореспондентом, режисером, відеографом, фотографом, фотожурналістом та письменником - Mstyslav Chernov З початку війни Мстислав Чернов разом з Євгеном Малолєткою перебували в Маріуполі, куди відправилися на передодні повномасштабної війни 23-го лютого. Саме вони є авторами світлин, які розлетілися світом і підтвердили військові злочини російської армії та її керівництва проти українського народу. Знімки з лікарень, розбитих вулиць, бомбардування окупантами пологового будинку та інших об'єктів цивільної інфраструктури стали одним з ключових важелів, що схилили світову спільноту підтримати Україну в цій війні. Зі зібраного матеріалу Мстислав Чернов у співробітництві з Associated Press та американських документалістів з Frontline створив документальний фільм - "20 днів в Маріуполі", який має на меті висвітлення правдивого образу подій для показу всьому світові. Близько 10% відео та фотографій вдалося відправити з єдиної точки у місті, де був сигнал мобільного зв’язку. Близько 30 годин відео вивезли гуманітарним коридором. Світова прем’єра відбулась на кінофестивалі Sundance, де стрічка отримала приз глядачів. Потім були покази та нагороди ще на 6 фестивалях. Стрічку Мстислава показали перед засіданням Генасамблеї ООН. За свою роботу українські журналісти отримали Пулітцерівську премію.
Ali Saulidi відомий дизайнер взуття з перших днів війни розробив і шиє сучасні моделі тактичного взуття для наших захисників.
Маркіян Задумливий та Маркіян Маційовський очолили проект «Янголи Києва», який потужно допомагає військовим.
Владислав Малащенко засновник соціальної пекарні Good Bread from Good People , де працюють люди з ментальною інвалідністю. Від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну, соціальна пекарня пече безкоштовний хліб у київському цеху для Харкова, Херсона, Донбасу й інших українських регіонів. Владиславе, раді знайомству та дякуємо, що порушуєте тему ментальної інвалідності і змінюєте життя особливих людей на краще !
Приїхали до лікарні «Охмадит», щоб зустрітись з Анастасією Магеррамовою, керівницею пресофісу лікарні! На початку повномасштабного вторгнення лікарі жили у закладі і не мали перепочинку, постійно потрібно було приймати поранених. Анастасія давала коментарі світовій пресі, приймала журналістів і розповідала історію тих самих діток, які постраждали від обстрілів. Фіксуючи все, що відбувалось Анастасія залишалась на роботі майже 2 місяці! Дякуємо за Вашу працю!!
Зустрілись та познайомились з прекрасною людиною Маргаритою Бурковською. Рита талановита українська акторка у творчій біографії якої, психологічна драма «Парфенон» та «Бачення метелика», також вона працює фіксеркою, допомагаючи світовим медіа висвітлити події в Україні! Дякуємо за Вашу допомогу, відвагу і діяльність та за те, що підтримали нашу ініціативу.