Ми вирішили не зволікати та одразу почали новий, Переможний 2023 рік, з хороших справ і завітали на "друге" Різдво до Вапнярської територіальної громади з передріздяною піцою)
Частувати піцою запросили сім’ї ВПО; сім’ї воїнів, які служать в ЗСУ, малозабезпечені та багатодітні сім’ї, а також сім’ї, у складі яких є особи з інвалідністю.
Також ми відвідали та пригостили піцою дорослих та малих з Комунального закладу "Вінницький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями "Обрій" та "Центр соціальної опіки та піклування дітей"
Дякуємо Голові селищної ради Олександру Горенюку, Світлані Куржос та мешканцям Вапнярської територіальної громада, що зустріли нас гостинно та тепло🤗
Також велика подяка нашим дівчаткам-волонтерам Тетяні Черниш, Валентині Довгань, Олесі Земко-Берсименко, які знайшли час та бажання внести свою таку важливу лепту в роздачі піци 🤗
Вельми вдячні нашим незмінним спонсорами німецької піци:
Німецький благодійний фонд "Дайне Хільфе України" на чолі із Мартіном Ріттером, представнику цього благодійного фонду в Україні Віктору Щербачуку та голові Гощанської селищної ради Рівненської області Миколі Панчуку.
![](https://static.tildacdn.com/tild3139-3532-4163-b338-383733653034/324551414_5224492865.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3763-3732-4031-a135-636431373962/325266850_1109784249.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3665-6632-4165-b532-303934656336/324845824_1236841150.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6561-3630-4437-b366-653865623361/324909607_2119902488.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3538-3565-4233-b632-643834313537/325133964_2632323276.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3134-3364-4361-a234-363139623638/324934784_5744141307.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6664-3137-4336-a665-613161656664/324295672_1601471186.jpg)