У рамках проєкту Олег Подкопаєв #КнигаЗавждиПрава, до якого ми із задоволенням долучилися, наші Захисники отримали книжки. Сподіваємося, що це пришвидшить їх реабілітацію в одній із лікарень м. Кривий Ріг. Висловлюємо слова вдячності Видавництво "КСД" та Благодійний фонд «Ранок-Україна»керівником, якого є Олександр Ганюшкін за надання книг на безоплатній основі та за внесок у добру справу! Величезну, безмежну подяку висловлюємо нашим Захисникам та Захисницям, бажаємо швидшого одужання, тільки завдяки Вам ми можемо спокійно спати і бачити ранки
![](https://static.tildacdn.com/tild6534-3237-4033-a466-323565666661/photo_52717703299010.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6235-6132-4665-b138-383062343730/photo_53981231610332.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3666-3639-4166-b037-396432303938/photo_52717703299010.jpg)