Новини

Поїздка в пекарню Good Bread from Good People!!!

Організували дорослим вихованцям Клуб творчості "Дивосвіт"поїздку в пекарню Good Bread from Good!

People GoodBread - це інклюзивна пекарня основною метою, якої є показати, що люди з ментальною інвалідністю мають право на реалізацію! Нас зустрів Андрій - адміністратор, чудовий співробітник, провів екскурсію і розповів хто чим займається, що на кожному поверсі відбувається і яка робота проходить.

Після цього ми познайомились з пані Галиною, яка долучила всіх нас до процесу випікання хлібу. Це неймовірна жінка, яка організовує всю роботу, і закладає основу за якою працюють - любов, рівність і вдячність. У команді наразі 25 працівників, які невпинно працюють, а після робочого дня мають заняття в просторі з арт-терапії, танців та інших розвиваючих програм. Кожен працівник брав до себе дитину і показував, що робити і як правильно виконувати завдання. Всі спробували, як формувати тісто, випікати, просіювати муку, змащувати форму і усі інші позиції для отримання запашного і мʼякого хлібчика!

Дякуємо Владислав Малащенко за відкриття і реалізацію такої неймовірної справи. Поки ми дякуємо за запрошення, батьки дітей думають, як втілити мрії і знайти спосіб привозити дітей в хаб частіше.