Новини

15 вересня, у місті Marbella, відбувся благодійний концерт відомої української співачки Насті Каменських

15 вересня у місті Marbella в рамках благодійного концерту Насті Каменських ми провели благодійну лотерею для збору коштів на лікування дітей з особливими освітніми потребами. Збирали на ліки для 8ми річної Єви з м. Лозова, Харківська обл. В неї ювенільний ревматоідний артрит і їй щонеділі потрібні ліки.

Розігрували:
-Ексклюзивни двомовний українсько-іспанський збірник поезії, прикрашений картинами українських художників, який був презентований в рамках проекту «Українська книжкова поличка» від Embajada de Ucrania en el Reino de España
-Дизайнерську «Вишиванку» особисто від Насті Каменських
- Футболку із підписом НК та Нові лімітовані Марки Укрпошта з зображенням героїчного Патрона.

Фортуна посміхнулася дівчатам, а одній з гарним ім’ям Рената аж двічі, бо у неї відразу 2 квитки виявилися призовими 22 та 28, але вона 28 номер несподівано порадувала дівчинці, яка весь концерт співала стоячи біли сцени.
Було неймовірно.

Зібраних нами коштів вистачить на придбання 25 одиниць «Методжекту» для Єви, а це майже на півроку якісного дитячого життя.

Дякую НК та іі команді за підтримку благодійної лотереї, глядачам за участь та організаторам цього концерту U-Concert Spain. Концерти в Іспанії Maydan_Malaga

І за відео подяка Елена Карасева