Знайомтеся - це Владислав з Харківської області, якому ми допомогли отримати якісне реабілітаційне лікування в міжнародному реабілітаційному центрі в місті Трускавець. Впродовж 7 днів він отримував різноманітні терапії: механотерапія, орофаціальний масаж, комп’ютерна ігротерапія, світлотерапія, вібротерапія, мобілізуюча гімнастика, бігова доріжка, тощо.
Раді, що мали змогу зробити свій посильний внесок у поліпшення стану здоров’я дитини.
Ми розуміємо, що наразі головна потреба країни - зброя, потреби ЗСУ, гуманітарна допомога, відбудова…Але і діти, особливо зі складними діагнозами, є вкрай важливими, бо кожен батько і кожна мати живуть і боряться на всіх фронтах заради добробуту своєї дитинки, де б вони не були!
![](https://static.tildacdn.com/tild6432-3365-4233-a638-646334383434/f4eb7718-618e-4ec2-8.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6265-3231-4637-a339-633963363938/10a12869-60eb-4250-9.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3232-3631-4135-b436-363466623466/acc79c8f-f42c-4161-9.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6533-3039-4130-a364-323032323736/592cdd83-4ad8-4f1a-9.jpg)