Новини

Допомога ВПО з Луганська, Маріуполя, Бахмуту, Авдіївки!!!

Для дітей, які з родинами знайшли прихисток у шелтері Благодійний фонд "Добро на Амурі" з Авдіївки, Бахмуту, Лисичанська, Маріуполя, Рубіжного, Соледару…ми влаштували корисне дозвілля. За словами представників центру найбільше вони потребують будівельні матеріали для ремонту приміщень та заняття для дітей, яких у центрі понад 70.
Під час нашого візиту з перших вуст почули багато жахливих, особистих історій, як війна змінила життя назавжди, про горе, втрату рідних, роботи, майна та всіх речей..

Ми вдячні акторам та керівнику Дніпровський міський театр ляльок, які погодилися на наш благодійний запит і провели майстер-клас « За ширмою театру ляльок» Діти дізналися, які бувають ляльки та як ними керувати!
До того ж ми привезли дітлахам - рюкзаки від наших партнерів Компанія ВІВАТ, теплі дитячі речі, будівельні матеріали для облаштування стелі ну і звичайно смаколики!

Дякуємо за волонтерський, професійний захід директору театру Фетісову Валентину, режисеру Гребенюк Роман, та керівникам шелтеру «Добро на Амурі»