Разом із Олегом Подкопаєвим навідались до міської лікарні №2 м.Кривий Ріг, де лікують наших захисників. Передали лікарні засоби гігієни, а саме партію дорослих памперсів для складних пацієнтів. Воїнам, які почуваються краще подякували особисто і вручили їм надихаючі книжки для прискорення реабілітації в рамках проекту #КнигаЗавждиПрава, який очолює Олег.
Дякуємо лікарям та ЗСУ за їх щоденну невтомну працю!!!
Дякуємо лікарям та ЗСУ за їх щоденну невтомну працю!!!
![](https://static.tildacdn.com/tild3538-6236-4361-a230-623561663037/photo_53167807066948.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3765-6432-4936-a134-333034653037/photo_53167807066948.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3938-3738-4631-b139-373963333837/photo_53167807066948.jpg)