Нашу посильну допомогу отримали вихованці КЗ «Первомайського центру соціально-психологічної реабілітації дітей» Миколаївської обласної ради.
Це продукти харчування, санітарно-гігієнічні засоби, іграшки, книжки, посуд.
Вдячні за співпрацю директорці центру соціально-психологічної реабілітації Інна Гербіченко , яка разом із колективом піклуються про вихованців різного віку, які опинилися в складних життєвих обставинах. В тому числі із особливими освітніми потребами.
В закладі перебуває близько 50 дітей. В перші дні повномасштабної війни вони змушені були евакуюватися до оздоровчого табору в селі Ржавинці Чернівецької області, а вже в грудні 2022 року діти повернулися назад, на малу Батьківщину в Первомайськ завдяки ЗСУ!🇺🇦🙏
Це продукти харчування, санітарно-гігієнічні засоби, іграшки, книжки, посуд.
Вдячні за співпрацю директорці центру соціально-психологічної реабілітації Інна Гербіченко , яка разом із колективом піклуються про вихованців різного віку, які опинилися в складних життєвих обставинах. В тому числі із особливими освітніми потребами.
В закладі перебуває близько 50 дітей. В перші дні повномасштабної війни вони змушені були евакуюватися до оздоровчого табору в селі Ржавинці Чернівецької області, а вже в грудні 2022 року діти повернулися назад, на малу Батьківщину в Первомайськ завдяки ЗСУ!🇺🇦🙏
![](https://static.tildacdn.com/tild3465-3363-4535-b136-643233373632/photo_54315350860183.jpg)