Відвідали Дніпровський дитячий будинок інтернат із гуманітарною місією. Привезли їм різні засоби гігієни, продукти, постільну білизну та 90 коробок одягу (понад 1,5тони). Наразі в закладі окрім дітей, перебуває молодь з 18 до 35 років, які втратили свої домівки через військову агресію Росії.
А також евакуйовані 19 дітей,які знаходилися у закладі «Вищетарасівський психоневрологічний інтернат» , куди потрапила ворожа артилерія. Це дуже страшно, бо цей заклад знищено і українські хворі діти тікали прямому сенсі від обстрілів. Вдячні пані Валентині, директорці, яка опікується всім серцем за такою кількістю дітей і молоді.
А також евакуйовані 19 дітей,які знаходилися у закладі «Вищетарасівський психоневрологічний інтернат» , куди потрапила ворожа артилерія. Це дуже страшно, бо цей заклад знищено і українські хворі діти тікали прямому сенсі від обстрілів. Вдячні пані Валентині, директорці, яка опікується всім серцем за такою кількістю дітей і молоді.