Stand with Ukraine
ви можете допомогти
Stand with Ukraine
ви можете допомогти
Громадська організація Сенсоріка – спільнота активістів та правозахисників з різних регіонів України, які захищають права дітей з особливими освітніми потребами та людей із інвалідністю.
Із початком війни ми допомагаємо військовослужбовцям, ВПО, лікарням, центрам переселенців та постраждалим українським сім'ям.
ПРОЕКТИ, ЯКІ ПОТРЕБУЮТЬ
ФІНАНСУВАННЯ

Ми доставляємо гуманітарну допомогу у різні регіони країни, тим хто вкрай цього потребує: дітям, Внутршньо Переміщенним Особам, військовослужбовцям, а також в лікарні, Інклюзивно-ресурсні центри та в центри переселенців, тому у нас завжди є потреба на паливо та послуги з перевезення.
Ваш донат - це великий вклад у повсякденне життя українців. Співпрацюємо з генеральним консульством України в Барселоні, європейськими фондами та іншими організаціями. Усі наші звіти є у вільному доступі.

Звіти

Діти із особливими освітніми потребами та різними порушеннями здоров'я потребують певного лікування та догляду. До нас звертаються батьки таких дітей із проханнями допомогти у придбанні ліків, медичних препаратів та корекційних або гігієнічних засобів, спеціального взуття та обладнання.
Фінансування цієї допомоги важливо для кожної такої дитини, особливо у воєнний час, коли є дефіцит та безробіття.

Звіти

З приходом війни багато сімей із дітьми, а також дітей, які залишилися без батьків були вимушені покинути «домівки» і переїхати у інші регіони України.
Тож ми підтримуємо центри, які надали ім прихисток фінансуючи їх творчі арт проекти: малювання, ліпка, оригамі, тощо. В тому числі до нас звертаються із проханням облаштувати сенсорні кімнати, міні бібліотеки, музичні класи та реабілітаційні кабінети.

Звіти

Наші контакти
Україна, м. Київ
вул. Пилипа Орлика, 6
Україна, м. Київ
вул. Пилипа Орлика, 6